Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace
Změny v rozvrzích učitelů |
Klečková Zdeňka |
3 |
odpadá |
mat |
4.L |
|
|
4 |
odpadá |
mat |
4.L |
|
|
|
Břežný Radim |
2 |
odpadá |
obn |
4.C |
|
|
6 |
odpadá |
tev |
4.B (Chl) |
|
zrušeno |
8 |
změna |
tev |
4.L (Dív)+ |
|
zrušeno |
|
Filipec Jiří |
5 |
odpadá |
cjl |
4.L |
|
zrušeno |
6 |
odpadá |
anj |
4.L (S2) |
|
zrušeno |
7 |
výměna >> |
cjl |
1.B |
|
na 26.4. 8. hod |
2. - 4. hodPedagogický dozor |
|
Fojtíková Lenka |
|
Geržová Hana |
3 |
přesun >> |
cjl |
2.L |
|
na 26.4. 5. hod |
4 |
Suplovací pohotovost |
|
4 |
odpadá |
anj |
4.B (S2) |
|
|
5 |
odpadá |
anj |
4.C (S2) |
|
zrušeno |
|
Hanke Dominik |
8 |
odpadá |
tev |
4.A (Chl) |
|
zrušeno |
|
Hanková Jitka |
4. hod, 2. - 3. hodPedagogický dozor |
|
Karkoška Jiří |
3 |
supl.
(Pla PD)
|
anj |
2.C (S2) |
310 |
|
4 |
výměna >> |
cjl |
3.L |
|
na 26.4. 6. hod |
|
Kauzlaričová Eva |
2. - 4. hodPedagogický dozor |
|
Kempová Silvie |
7 |
výměna <<
|
pos |
3.B |
113 |
z 26.4. 6. hod |
7 |
odpadá |
pos |
4.C |
|
zrušeno |
8 |
odpadá |
pos |
4.C |
|
zrušeno |
|
Kišková Iveta |
4 |
přesun <<
|
mat |
2.A |
214 |
z 26.4. 2. hod |
4 |
odpadá |
deg |
4.A (S1) |
|
|
7 |
odpadá |
deg |
4.A (S2) |
|
zrušeno |
|
Klečka Marek |
2 |
změna
|
tev |
2.C (Dív)+ |
110 |
|
|
Martiníková Dagmar |
|
Matulová Jana |
|
Mikula Jiří |
2 |
odpadá |
rgd |
4.B (S2) |
|
|
3 |
odpadá |
rgd |
4.B (S2) |
|
|
5 |
odpadá |
rgd |
4.C (S1) |
|
zrušeno |
6 |
odpadá |
rgd |
4.C (S1) |
|
zrušeno |
7 |
odpadá |
rgd |
4.B (S1) |
|
zrušeno |
8 |
odpadá |
rgd |
4.B (S1) |
|
zrušeno |
|
Montágová Jana |
3 |
odpadá |
mat |
4.G |
|
|
5 |
odpadá |
mat |
4.B |
|
zrušeno |
8 |
přesun >> |
fyz |
2.B |
|
na 23.4. 6. hod |
|
Moravcová Miroslava |
2 |
přesun <<
|
gev |
3.G |
306 |
z 24.4. 1. hod |
3 |
přesun <<
|
gev |
3.G |
306 |
z 24.4. 2. hod |
5 |
odpadá |
geo |
4.G |
|
zrušeno |
6 |
odpadá |
geo |
4.G |
|
zrušeno |
7 |
výměna >> |
geo |
3.B |
|
na 26.4. 6. hod |
8 |
přesun >> |
geo |
3.C |
|
na 24.4. 7. hod |
|
Myška Vítězslav |
7 |
odpadá |
fyz |
4.L |
|
zrušeno |
2. - 4. hodPedagogický dozor |
|
Myšková Ivana |
1 |
změna |
tev |
4.G (Dív)+ |
|
zrušeno |
3 |
navíc
|
tev |
2.L |
106 |
|
|
Nevečeřalová Renáta |
4 |
výměna <<
|
mat |
3.L |
308 |
z 26.4. 6. hod |
6 |
odpadá |
deg |
4.C (S2) |
|
zrušeno |
|
Pavelka Patrik |
2 |
přesun <<
|
nej |
3.L (S2) |
308 |
z 26.4. 5. hod |
6 |
odpadá |
nej |
4.L (S1) |
|
zrušeno |
7 |
výměna <<
|
dej |
1.B |
101 |
z 26.4. 8. hod |
|
Pjontková Martina |
3 |
spojeno
(Fil PD)
|
anj |
1.B (S1) |
101 |
|
3 |
změna
|
anj |
1.B (S2) |
101 |
|
|
Plačková Kateřina |
7 |
odpadá |
anj |
4.A (S1) |
|
zrušeno |
2. hod, 4. hod, 3. hodPedagogický dozor |
|
Polochová Iva |
2 |
odpadá |
pos |
4.A |
|
|
7 |
odpadá |
stpc |
4.B (S2) |
|
zrušeno |
8 |
odpadá |
stpc |
4.B (S2) |
|
zrušeno |
|
Pytlíková Jana |
|
Valenta Martin |
2 |
výměna <<
|
sme |
2.L |
106 |
z 23.4. 4. hod |
3 |
výměna <<
|
sme |
2.B |
206 |
z 23.4. 5. hod |
|
Vrbová Magdaléna |
3 |
výměna >> |
pos |
2.B |
|
na 23.4. 5. hod |
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.B |
3 |
anj |
S1 |
101 |
spojí |
Pjo |
(Fil) |
3 |
anj |
S2 |
101 |
změna |
Pjo |
|
7 |
dej |
|
101 |
výměna << |
Pav |
z 26.4. 8. hod |
7 |
cjl |
|
|
výměna >> |
|
na 26.4. 8. hod |
|
2.A |
2 |
tev |
Dív |
110 |
změna |
Kla |
|
4 |
mat |
|
214 |
přesun << |
Kis |
z 26.4. 2. hod |
4 |
pos |
|
|
odpadá |
|
(Cha) |
|
2.B |
2 |
tev |
Dív |
110 |
změna |
Kla |
|
3 |
sme |
|
206 |
výměna << |
Val |
z 23.4. 5. hod |
3 |
pos |
|
|
výměna >> |
|
na 23.4. 5. hod |
8 |
fyz |
|
|
přesun >> |
|
na 23.4. 6. hod |
|
2.C |
2 |
tev |
Dív |
110 |
změna |
Kla |
|
3 |
anj |
S2 |
310 |
supluje |
Kar |
(Pla) |
|
2.L |
2 |
sme |
|
106 |
výměna << |
Val |
z 23.4. 4. hod |
2 |
mat |
|
|
výměna >> |
|
na 23.4. 4. hod |
3 |
tev |
|
106 |
navíc |
Msv |
|
3 |
cjl |
|
|
přesun >> |
|
na 26.4. 5. hod |
|
3.B |
7 |
pos |
|
113 |
výměna << |
Kmp |
z 26.4. 6. hod |
7 |
geo |
|
|
výměna >> |
|
na 26.4. 6. hod |
|
3.C |
2 |
pos |
|
|
odpadá |
|
(Cha) |
3 |
pos |
|
|
odpadá |
|
(Cha) |
8 |
geo |
|
|
přesun >> |
|
na 24.4. 7. hod |
|
3.G |
2 |
gev |
|
306 |
přesun << |
Mor |
z 24.4. 1. hod |
2 |
ict |
|
|
odpadá |
|
(Han) |
3 |
gev |
|
306 |
přesun << |
Mor |
z 24.4. 2. hod |
3 |
ict |
|
|
odpadá |
|
(Han) |
|
3.L |
2 |
nej |
S2 |
308 |
přesun << |
Pav |
z 26.4. 5. hod |
2 |
anj |
S2 |
|
odpadá |
|
(Pla) |
4 |
mat |
|
308 |
výměna << |
Nev |
z 26.4. 6. hod |
4 |
cjl |
|
|
výměna >> |
|
na 26.4. 6. hod |
|
4.A |
5 |
mat |
|
|
odpadá |
|
(Pyt) |
6 |
mat |
|
|
odpadá |
|
(Pyt) |
7 |
anj |
S1 |
|
odpadá |
|
(Pla) |
7 |
deg |
S2 |
|
odpadá |
|
(Kis) |
8 |
tev |
Chl |
|
odpadá |
|
(Hke) |
8 |
tev |
Dív |
|
odpadá |
|
(Bre) |
8. hod, 6. hod, 5. hod, 7. hod Sv.týden - příprava k maturitě |
4. hod, 3. hod, 2. hod poslední zvonění |
|
4.B |
1 |
tev |
Dív |
|
odpadá |
|
(Msv) |
5 |
mat |
|
|
odpadá |
|
(Mng) |
6 |
tev |
Chl |
|
odpadá |
|
(Bre) |
7 |
rgd |
S1 |
|
odpadá |
|
(Mkl) |
7 |
stpc |
S2 |
|
odpadá |
|
(Pol) |
8 |
rgd |
S1 |
|
odpadá |
|
(Mkl) |
8 |
stpc |
S2 |
|
odpadá |
|
(Pol) |
8. hod, 5. hod, 7. hod, 6. hod Sv.týden - příprava k maturitě |
3. hod, 2. hod, 4. hod poslední zvonění |
|
4.C |
1 |
tev |
Dív |
|
odpadá |
|
(Msv) |
5 |
anj |
S2 |
|
odpadá |
|
(Ger) |
5 |
rgd |
S1 |
|
odpadá |
|
(Mkl) |
6 |
deg |
S2 |
|
odpadá |
|
(Nev) |
6 |
rgd |
S1 |
|
odpadá |
|
(Mkl) |
7 |
pos |
|
|
odpadá |
|
(Kmp) |
8 |
pos |
|
|
odpadá |
|
(Kmp) |
2. hod, 4. hod, 3. hod poslední zvonění |
7. hod, 5. - 6. hod, 8. hod Sv.týden - příprava k maturitě |
|
4.G |
1 |
tev |
Dív |
|
odpadá |
|
(Msv) |
5 |
geo |
|
|
odpadá |
|
(Mor) |
6 |
geo |
|
|
odpadá |
|
(Mor) |
7 |
kan |
|
|
odpadá |
|
(Foj) |
8. hod, 5. hod, 7. hod, 6. hod Sv.týden - příprava k maturitě |
4. hod, 3. hod, 2. hod poslední zvonění |
|
4.L |
5 |
cjl |
|
|
odpadá |
|
(Fil) |
6 |
anj |
S2 |
|
odpadá |
|
(Fil) |
6 |
nej |
S1 |
|
odpadá |
|
(Pav) |
7 |
fyz |
|
|
odpadá |
|
(Msk) |
8 |
tev |
Dív |
|
odpadá |
|
(Bre) |
7. hod, 6. hod, 5. hod, 8. hod Sv.týden - příprava k maturitě |
3. hod, 2. hod, 4. hod poslední zvonění |
|